Σύνδεσμοι | Χάρτης του site | Αναζήτηση | Επικοινωνία

 
Πολιτική Ηγεσία Αναπληρωτής Υπουργός Γενικός Γραμματέας Δημόσιας Τάξης Γενικός Γραμματέας Πολιτικής Προστασίας Αναπληρωτής Γενικός Γραμματέας Διατελέσαντες Υπουργοί - Υφυπουργοί Γραφείο Τύπου Κοινοβουλευτικός Έλεγχος Υπηρ. Διαχείρ. Ευρωπαϊκών Αναπτυξιακών Προγρ. Υλικό Αρχείου

 

Διατελέσαντες Υπουργοί-Υφυπουργοί Εκτύπωση Ηλεκτρονική Διεύθυνση

Διατελέσαντες Υπουργοί:

Αντώνης Μακρυδημήτρης από 28.08.2015 έως 23.09.2015

Γιάννης Πανούσης από 28.01.2015 έως 28.08.2015

Βασίλης Κικίλιας από 10.06.2014 έως 28.01.2015

Νίκος Δένδιας από 21.06.2012 έως 10.06.2014

Ελευθέριος Οικονόμου από 17.5.2012 έως 21.06.2012

Μιχάλης Χρυσοχοΐδης από 07.03.2012 έως 17.05.2012

Χρήστος Παπουτσής από 07.09.2010 έως 07.03.2012

Μιχάλης Χρυσοχοΐδης από 07.10.2009 έως 07.09.2010

Διατελέσαντες Υφυπουργοί:

Ελευθέριος Οικονόμου από 07.03.2012 έως 17.05.2012

Εμμανουήλ Όθωνας από 07.09.2010 έως 17.05.2012

Σπύρος Βούγιας από 07.10.2009 έως 07.09.2010


Το Υπουργείο | Δελτία Τύπου | Υλικό Αρχείου

Σύνδεσμοι | Χάρτης του site | Αναζήτηση | Επικοινωνία

Web Design & Web Development Ελληνική Εταιρεία Διαδικτύου